KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15103023
nr 1510 3023
Akvarell
AGNETA HALL. "Kvinna på sängen". Signerad. Akvarell, 44x43 cm, yttermått inklusive ram: 60x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:17:39
8/12 15:01:22
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Akvarell
nr 1510 3023
Akvarell
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 12 december 2022 |
8/12 15:01:22 | 1 | Vinnande bud |
12 dec
Kvinnliga Konstnärer